انواع درب, دانستنی های درب, دانش درب, درب, درب داخلی, درب ضد سرقت

نکاتی مهم برای خرید درب ضد سرقت

هدف کلی از خرید درب ضد سرقت، علاوه بر داشتن ظاهری زیبا، قطعاً برای ایجاد امنیت منزل، محل کار یا هر مکانی که برای شما حائز اهمیت است، می باشد. با این وجود، برای خرید درب ضدسرقت کارخانه ها و فروشگاه های مختلف، با تنوع بسیار پیش روی شماست و داشتن همین تنوع، انتخاب بهترین درب ضدسرقت را برای شما پیچیده می کند. ما سعی داریم با بررسی همه جوانب و بخش های درب ضدسرقت، راهنمای کاملی در اختیار شما قرار دهیم، بدین منظور در هر مقاله به بخش های مختلف و اهمیت آن می پردازیم.

ساختار داخلی درب ضد سرقت

یکی دیگر از مهمترین بخش های درب ضد سرقت که باعث افزایش امنیت می شود، ساختار داخلی درب ضد سرقت است، که از کلاف فولادی، ورق فولادی و شبکه فولادی تشکیل شده است.

کلاف درب ضد سرقت دورتادور لنگه درب به صورت مستطیل تو خالی قرار می گیرد و طول و عرض آن متناسب با ابعاد لنگه درب ضد سرقت می باشد، داخل کلاف از ورق فولادی با ضخامت ۰/۵ تا ۰/۷ میلیمتر و شبکه فولادی تشکیل شده است؛ این ساختار می‌تواند فشار ناشی از دیلم را خنثی و احتمال نفوذ با هر ابزاری را غیر ممکن کند و یا حتی به تاخیر اندازد. به کارگیری از کلاف مستطیل شکل توخالی با فرمول ممان اینرسی سبب مقاومت قابل توجهی در برابر ممان خمشی (عمده ترین نیروی وارده به درب) می شود. همچنین می توان شبکه فولادی را با تزریق فوم های ضد برش، ضد مته و ضد اسید تقویت کرد.

مزیت دیگر این ساختار این است که درب ضد سرقت سنگین می‌شود و امکان باز کردن درب از طریق لولا توسط سارقین را کاهش می دهد.

متاسفانه در درب های ضد سرقت چینی ارزان، ورق فولادی در ساختار داخلی درب قرار داده نشده، که این موضوع ارزش درب ضدسرقت را کاهش می دهد و این نوع درب ضدسرقت، با یک درب معمولی تفاوت چندانی نخواهد داشت.

در ادامه، امیدواریم با در نظر گرفتن این موضوع، خرید هوشمندانه ای برای درب ضدسرقت داشته باشید.

 

شاید این مطالب را هم بپسندید
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *